Kontakt oss

Tom Arne Øijordsbakken
Daglig leder
Dir: +47 55 11 32 99
Mob: +47 40 40 09 28
tom.arne@haakon-rygh.no

Line Boge
Økonomisjef
Dir: +47 55 11 32 92
Mob: +47 928 11 777
finance@haakon-rygh.no

Truls Folkestad
Salgsjef
Dir: +47 55 11 32 91
Mob: +47 930 11 800
truls@haakon-rygh.no

Rune Haugland
Servicesjef
Dir: +47 55 11 32 94
Mob: +47 901 29 835
rune@haakon-rygh.no

Ove Misje Aakre
Serviceingeniør
Dir: +47 55 11 32 95
Mob: +47 41 47 01 69
ove@haakon-rygh.no

Aud Elin Jensen
Ordrebehandling
Dir: +47 55 11 32 93
aud@haakon-rygh.no

Service
Dir: +47 55 11 32 94 / 95
service@haakon-rygh.no

Ordrer
Sendes til: orders@haakon-rygh.no

Faktura
Sendes til: invoice@haakon-rygh.no

Vi bruker cookies for å forbedre brukeropplevelsen og optimalisere vår hjemmeside. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close